potrzebujesz pomocy?

Posiadasz nieruchomość, którą bezskutecznie próbujesz sprzedać lub wynająć? Oferty zakupu, które otrzymałeś są niesatysfakcjonujące? A może dopiero planujesz sprzedaż lub wynajem, a nie wiesz jak się do tego zabrać lub po prostu brakuje Ci czasu? Chętnie pomogę Ci przejść ten proces! Zadzwoń lub napisz, a umówimy się na bezpłatne konsultacje podczas których porozmawiamy o możliwościach współpracy.

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Chętnie  skorzystam z zaproszenia do Twojej nieruchomości . Podczas  spotkania  porozmawiamy o metodach profesjonalnego przygotowania nieruchomości do sprzedaży oraz o korzyściach jakie mogą Tobie przynieść. Chętnie  też odpowiem na wszystkie pytania i wątpliwości oraz pomogę w doborze najlepszej oferty. Gwarantuję, że poświęcony czas będzie w 100% dobrze wykorzystany. Spotkanie jest niezobowiązujące i zawsze bezpłatne.

OFERTA

Przed przystąpieniem do pracy analizuję aktualne dane o sytuacji na rynku, ze szczególnym uwzględnieniem informacji na temat danego typu nieruchomości. Podczas spotkania badam każde pomieszczenie pod kątem kondycji technicznej, czystości, stanu zagracenia i spersonalizowania przestrzeni, układu funkcjonalnego, oświetlenia, użytych kolorów i dekoracji. Wszystko po to, abyś ostatecznie osiągnął swój cel jakim jest skuteczna sprzedaż bądź wynajem.

Świadczone usługi:

Sprzedaż nieruchomości prowizja
Przygotowanie strategii od 300zł
Raport home stagingowy od 400zł
Realizacja projektu home stagingowego do ustalenia
Przygotowanie oferty od 400zł
Promocja oferty do ustalenia

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Jeśli zdecydujesz się na współpracę ze mną, możesz mieć pewność, że otrzymasz pełen zakres usług marketingowych (jakie? przeczytasz poniżej!) Z tą różnicą, że rozliczymy się nie za pracę, którą wykonam lecz za jej efekty. Zapraszam na SPRZEDAJ ZE MNĄ i sprawdź jak mogę Ci pomóc.

STRATEGIA

czyli pomysł na sprzedaż  nieruchomości, napisany w oparciu o cele właściciela.

analiza rynku i popytu to część uświadamiająca właściciela o aktualnej sytuacji rynkowej, czyli:

 • ile nieruchomości wystawianych jest na sprzedaż, a ile rzeczywiście jest sprzedawanych (w zależności od metrażu i ceny mkw)
 • jak duża jest różnica między ceną ofertową a transakcyjną.
 • jakie jest zapotrzebowanie na dany rodzaj nieruchomości, m.in. na liczbę pokoi, powierzchnię, budowę w danej technologii

analiza konkurencji dostarczy informacji z jakimi nieruchomościami przyjdzie właścicielowi walczyć o klienta. Analiza aktualnych ofert na nieruchomości o podobnych parametrach określi pozycję sprzedającego na rynku

mocne i słabe strony identyfikacja atutów i wad nieruchomości. Następnie, zaprojektowanie przekazu opartego na korzyściach wynikających z zalet (przydatny do opisu nieruchomości i podczas prezentacji domu) oraz znalezienie sposobu na minimalizację wpływu wad na potencjalnego kupca

Przewaga konkurencyjna wybór największego atutu, który będzie wyróżniał ofertę na tle konkurencji (co jest obecnie podstawowym warunkiem bycia zauważonym). Stworzenie wizerunku nieruchomości w oparciu o tę cechę.

Potencjalny klient Wyznaczenie potencjalnego klienta (ilość domowników, etap życia, gr. społeczna), który z największym prawdopodobieństwem będzie zainteresowany ofertą. Zidentyfikowanie ważnych dla tej grupy wartości oraz cech nieruchomości, których poszukują. W raporcie umieszczam informację jak liczna jest to grupa

Cena rzetelne oszacowanie wartości nieruchomości oraz zaplanowanie strategii cenowej, która zagwarantuje sprzedaż/wynajem z maksymalnym zyskiem

Plan działań Rekomendowany zakres działań, który doprowadzi do realizacji celu właścicieli. Spisany plan uwzględnia konkretne działania, ich wykonawcę, termin oraz koszty

REKOMENDACJA HOME STAGINGOWA

czyli przewodnik jak przygotować nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu. Składa się z:

Rekomendacji zmian– konkretny zakres działań dla każdego z pomieszczeń, który polecam wykonać. Są to szczegółowe wytyczne i propozycje zakupowe, które znacząco podniosą atrakcyjność, a tym samym wartość nieruchomości.

Kosztorysu– uwzględniający wspólnie ustalony budżet. Kieruję się zasadą rozsądnego budżetowania, czyli wykorzystuję przede wszystkim fachową wiedzę oraz zastane przedmioty zamiast Twoich pieniędzy. Dlatego w 99% przypadków rekomendowane zmiany są niskokosztowe lub zupełnie niewymagające ponoszenia nakładów finansowych.

REALIZACJA PROJEKTU HOME STAGINGOWEGO

Wybierając usługę Realizacji Home Stagingu, zrealizuję całość bądź wybraną przez właściciela część zarekomendowanych zmian.  Zakres prac ustalany jest indywidualnie. Jest to opcja dla Tych, którzy pragną oszczędzić swój czas i często pieniądze. Działam szybko i efektywnie, ponieważ korzystam z usług sprawdzonych fachowców. Sprawnie organizuję i koordynuję pracę, zapewniając Ci święty spokój.

PRZYGOTOWANIE OFERTY

Profesjonalnie przygotowana oferta składa się z:

 • sesji zdjęciowej poprzedzonej odpowiednią „inscenizacją”.
 • opisu napisanego w oparciu o skuteczne techniki copywrittingu
 • rzutu, czyli wizualizacji planu nieruchomości wraz z wyposażeniem
 • prezentacji oferty w formie teledysku

W uzasadnionych przypadkach polecam również wzbogacenie oferty o wizualizację, zdjęcia dronem, wirtualny spacer, stronę www, film prezentacyjny

PROMOCJA

– Reklama tradycyjna Przygotowanie tradycyjnych materiałów reklamowych, niezbędnych do zbudowania widoczności na rynku lokalnym.

 • baner do zawieszenia na balkonie/oknie,
 • ulotka/plakat/zrywka zamieszczane na osiedlowych tablicach informacyjnych, w sklepach spożywczych, na słupach, furtkach
 • broszura informacyjna/folder, czyli materiały informacyjne wręczane podczas prezentacji

Promocja w Internecie

 • Pomoc przy wyborze serwisów do promocji, pozycjonowania ogłoszenia, sposobu na wyróżnienie ogłoszenia oraz dobór form promocji dodatkowej,
 • Promocja oferty w mediach społecznościowych (na grupach sprzedażowych,  udostępnianie oferty na profilach społecznościowych)

Prezentacja nieruchomości

 • Poradnik jak przygotować się do prezentacji dla potencjalnego najemcy. Lista czynności do wykonania obejmująca czyszczenie i porządkowanie wnętrz oraz budowę nastrojowej atmosfery (według zasad marketingu sensorycznego)
 • Organizacja Open Day, czyli prezentacja nieruchomości  dla pośredników podczas dnia otwartego (przygotowanie, promocja i koordynacja wydarzenia)

 

Ekspres, czyli 1-dniowe przygotowanie

Jeśli Twoja nieruchomość jest w dobrej kondycji i nie wymaga wprowadzania zmian, a jednocześnie pragniesz posiadać wyjątkowe zdjęcia, prezentujące cały potencjał nieruchomości, ta propozycja jest zdecydowanie dla Ciebie. Na podstawie przesłanych zdjęć dobiorę akcesoria i przekażę Ci ewentualne sugestie. W ciągu jednej wizyty dokonam stylizacji wnętrza oraz wykonam sesję zdjęciową. Dzięki temu szybkiemu zabiegowi wyróżnisz się wśród mnóstwa ofert oraz przykujesz uwagę wielu potencjalnych kupujących.